Podania do gildii Be Proud

Opis forum


#1 2010-01-13 18:26:47

Lecznic

Gość

Podania archiwalne

Nick :Lecznic
klasa :Druid
wiek :18
link do armory w grze :http://armoryhg.dof.nazwa.pl/?go=charsheet&name=Lecznic
czy możesz używac ventrilo, czy masz mikrofon ? :Mogę,mam
dlaczego chcesz dołączyć do gildii ? :Ponieważ zalezy mi na wygrywaniu bg,przebywaniu w gronie najlepszych graczy serwa.
jaka jest Twoja poprzednia gildia i dlaczego ją opuściłeś ? :Nie byłem w innej gildi.
Twoje osiągnięcia w sezonie drugim (s2) :1820 ratingu w itemach s0 feral druidem grając z disci prejem aktualnie rank 18 również w itemach s0 z innym disci prejem.

PODANIE PRZYJETE

 

#2 2010-01-13 19:56:51

podanie vol.2

Gość

Re: Podania archiwalne

nick: ard
klasa:warr
wiek:16
link do arma:
mikrofon: posiadam, moge
dlaczego: bo was lubie i macie interesujace prejmejdy
poprzednia gildia: Warrior Trainer - dlaczego? Bo bylem w niej, sam, samotnosc zabija powoli.
Moje osiagniecia: A nie wiem...niech bedzie 1st 3v3

PODANIE PRZYJETE

 

#3 2010-01-13 19:58:46

sasa

Gość

Re: Podania archiwalne

Nick : Bimpo
klasa : Shaman
wiek : 16
link do armory w grze : http://armoryhg.dof.nazwa.pl/?go=charsheet&name=Bimpo
czy możesz używac ventrilo, czy masz mikrofon ? : Tak,mogę
dlaczego chcesz dołączyć do gildii ? : poszukuje gildii pvp, lubie was, miła atmosfera(mam nadzieje :>)
jaka jest Twoja poprzednia gildia i dlaczego ją opuściłeś ? : SundayUnion - rozpadlo sie, LoP - jednak nie ten LoP, jakiego sie spodziewalem
Twoje osiągnięcia w sezonie drugim (s2) :  1st team 3vs3

PODANIE PRZYJETE

 

#4 2010-01-16 11:52:26

Gogox

Gość

Re: Podania archiwalne

Nick: Gogox
Klasa: Lock Affi
Wiek: 15
Link do armory w grze: http://armoryhg.dof.nazwa.pl/?go=charsheet&name=Gogox
Czy możesz używac ventrilo, czy masz mikrofon ?: Tak, mam venta i mica
Dlaczego chcesz dołączyć do gildii ?: Szukam gildii gdzie sa ogarnieci ludzie i potrafia grac pvp. Bylem z paroma waszymi pre na bg i kazde bylo wygrane. Chcialbym zeby bylo ich wiecej bo ciagle porazki nudza ;/
Jaka jest Twoja poprzednia gildia i dlaczego ją opuściłeś ?: Moja poprzednia gildia to Alea Iacta Est. Mam tam maina, ale lockiem gram tylko pvp.
Twoje osiągnięcia w sezonie drugim (s2): Wbilem 1780 rata z resto shamem co nie bylo takie latwe, ale innego partnera do teamu nie moglem sobie znalezc.

PODANIE ODRZUCONE

 

#5 2010-01-16 13:54:31

Shahade(0)

Gość

Re: Podania archiwalne

Nick : Shahade
klasa : Rogue
wiek : 16
link do armory w grze : http://armoryhg.dof.nazwa.pl/?go=charsheet&name=Shahade
czy możesz używać ventrilo, czy masz mikrofon ? :mam mikrofon, mogę używać vent.
dlaczego chcesz dołączyć do gildii ? : bo kocham pvp, bo organizujecie dużo premade'ów ; ) i jesteście najlepsi
jaka jest Twoja poprzednia gildia i dlaczego ją opuściłeś ? : Goodfellas-> gildia pve - 0 premade
Twoje osiągnięcia w sezonie drugim (s2) : top 50, rat 2000+


PODANIE PRZYJETE

 

#6 2010-01-16 21:11:25

Matkowski

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-01-16
Posty: 1
Punktów :   

Re: Podania archiwalne

Nick : Matkowskii
klasa : Rogue
wiek : 18
link do armory w grze : Armory serwera HellGround - Matkowskii
czy możesz używac ventrilo, czy masz mikrofon ? :  Wenta mogę używać, ale nie w pełni, ponieważ ostatnio mikrofon odmówił mi posłuszeństwa
dlaczego chcesz dołączyć do gildii ? : Organizujecie dużo wygranych Premade, kumpel z 2v2 z drugiego sezonu mnie namawia aha, no i mam nadzieję, że w końcu się nauczę grać jak z wami trochę pobędę
jaka jest Twoja poprzednia gildia i dlaczego ją opuściłeś ? : Valhalla - jak dla mnie trochę dziwnie tam było, nie dość częste premade mimo iż jest to gildia PvP
Twoje osiągnięcia w sezonie drugim (s2) :  rat ok 2 100 z Destro lockiem

PODANIE PRZYJETE

Ostatnio edytowany przez Matkowski (2010-01-16 21:13:20)

Offline

 

#7 2010-01-18 18:23:25

Badzio

Gość

Re: Podania archiwalne

Nick : Badzio
klasa : Priest Shadow
wiek : 19
link do armory w grze : http://armoryhg.dof.nazwa.pl/?go=charsheet&name=Badzio
czy możesz używac ventrilo, czy masz mikrofon ? : Tak
dlaczego chcesz dołączyć do gildii ? : Szukam gildii pvp ktora robi duzo premade
jaka jest Twoja poprzednia gildia i dlaczego ją opuściłeś ? : Drunk Destroyers. poniewaz on jest baaardziej pve a ja wole pvp
Twoje osiągnięcia w sezonie drugim (s2) : Top 50 (ale nie ta postacia)

PODANIE ODRZUCONE

 

#8 2010-01-18 19:49:46

Giewont

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-01-18
Posty: 1
Punktów :   

Re: Podania archiwalne

Nick :  Giewont

Klasa :  Wojownik

Wiek : 22

Link do armory w grze :  http://armoryhg.dof.nazwa.pl/?go=charsheet&name=Giewont ( niestety, tak jak zaznaczyłem wcześniej link działa jak chce - jak nie chce to nie działa ).

Czy możesz używać ventrilo, czy masz mikrofon ? : Tak i tak.

Dlaczego chcesz dołączyć do gildii ? : Obecnie niema żadnej ciekawej alternatywy dla graczy "czysto" ukierunkowanych na pvp. Be Proud, oprócz ciekawej nazwy oferuje jak przypuszczam, możliwość kontaktu z takimi ludźmi - a co za tym idzie - wymianę doświadczeń oraz wiedzy związanej z tematem.
Przyciąga mnie również chęć dzielenia gildii z moim "teamte", oraz kilkorgiem znajomych, którzy już w Be Proud się znajdują.

Jaka jest Twoja poprzednia gildia i dlaczego ją opuściłeś ? : Annihilation. Przyczyna jak dla mnie jest prosta - za dużo ludzi pve z którymi najzwyczajniej nie miałem kontaktu z powodu braku zaangażowania w tego rodzaju rozgrywkę. Jako oficer byłem tolerowany na swoim stanowisku tylko z względu "stażu" - byłem jednym z pierwszych członków Annihilation, dołączając do niej tuż po powstaniu.

Twoje osiągnięcia w sezonie drugim (s2) : Z względu na dość późny start w sezonie s2, mojej postaci, osiągnięcia te, nie są zbyt wielkie: Samodzielnie wbity Team Rating, z Szamanem resto, s0 + Meri shield, do poziomu 2000+

EDIT:
Niestety, ponieważ nie rejestrowałem się na forum, aby "złożyć" pierwsze podanie - nie mogłem jako gość, go edytować. Dlatego postanowiłem napisać całkowicie nowe, już pod zarejestrowanym nickiem.

Pozdrawiam.
PODANIE PRZYJĘTE

Ostatnio edytowany przez Giewont (2010-01-18 19:53:25)

Offline

 

#9 2010-01-19 12:36:40

armory

Gość

Re: Podania archiwalne

Nick : Vengeance
klasa : Rogue
wiek : 20
link do armory w grze : Nie dziala armory
czy możesz używac ventrilo, czy masz mikrofon ? : ta
dlaczego chcesz dołączyć do gildii ? : zeby bylo z kim pogadac i pomoc gildi byc najlepsza pvp ;]
jaka jest Twoja poprzednia gildia i dlaczego ją opuściłeś ? : Domowe przedszkole, dlaczego? Bo przestalem grac
Twoje osiągnięcia w sezonie drugim (s2) : Praktycznie caly s2 nie gralem, ale jak gralem to jakis tam rat byl.

Tamten : ja jestem za, czekamy na wypowiedź reszty
Berith : nick mi znajomy czasami przeskakiwał mi na ekranie więc też jestem za

PODANIE PRZYJETE

 

#10 2010-01-19 14:02:36

Grozhan

Gość

Re: Podania archiwalne

Nick : Grozhan
klasa : Warrior
wiek : 20
link do armory w grze : http://armoryhg.dof.nazwa.pl/?go=charsheet&name=Grozhan
czy możesz używac ventrilo, czy masz mikrofon ? : mogę/mam
dlaczego chcesz dołączyć do gildii ? : Bo jesteście najlepszą ekipą PVP w Hordzie, jedyną z ktrórą można coś ugrać.
jaka jest Twoja poprzednia gildia i dlaczego ją opuściłeś ? : Alea Iacta Est, przestałem grać PVE.
Twoje osiągnięcia w sezonie drugim (s2) : rat 2000 z resto shamanem, 2200 z rdruidem

PODANIE PRZYJĘTE

 

#11 2010-01-19 23:18:21

Wint

Gość

Re: Podania archiwalne

Nick : Wint
Klasa : Rogue
wiek : 16
Armory : [url]http://armoryhg.dof.nazwa.pl/?go=charsheet&name=wint[url]czy możesz używac ventrilo, czy masz mikrofon ? /b] Moge , aczkolwiek musiałbym się zmusic do pójscia do sklepu i zakupienie owego urządzenia .
[b]jaka jest Twoja poprzednia gildia i dlaczego ją opuściłeś
? : nie organizowali pre , choc panowała tam miła atmosfera + zbanowali Gm'a .
Twoje osiągnięcia w sezonie drugim (s2) : oj ...dawno , dawno , dawno temu miałem wspaniałego kompana spreja dobilismy razem rat 1800  , lecz ten rzucił mnie dla innego i jego rat spadl do 1500 . Jedyne co mi po nim pozostało to rekawiczki >.<
dlaczego chcesz dołączyć do gildii ? : Chciałbym podwyższyc swój poziom pvp i oczywiscie uczestniczyc w waszych pre : ] For The Horde

Berith: osobiście uważam, że powinieneś mieć lepsze EQ. Zatem ja jestem niestety na nie.

Tamten : Slaby gear i malutki rating, przykro mi ale na nie

PODANIE ODRZUCONE

 

#12 2010-01-20 17:56:43

Robi

Gość

Re: Podania archiwalne

Nick :Robig
klasa :Hunter
wiek :18
link do armory w grze : nie działaja
czy możesz używac ventrilo, czy masz mikrofon ? :tak/mam
dlaczego chcesz dołączyć do gildii ? :Na Hg w hordzie nie widzę bardziej zorganizowanej guildi pvp od Was.Częste premade ,znajomki i umiejetnosc zarzadzania guild-to głownie sprowadzilo mnie do napisania tego posta :)
jaka jest Twoja poprzednia gildia i dlaczego ją opuściłeś ? :Moja poprzednią guild bylo Domowe Przedszkole, dlaczego odszedlem no to chyba kazdy wie...rozpad.
Twoje osiągnięcia w sezonie drugim (s2) :full s2 2k+


Berith: Jestem oczywiście za przyjęciem. Dobry hunter się przyda na Pre. Czekam na opinię Tamtena.
A na moja??!! :<< /slap Berith !

 

#13 2010-01-21 18:07:59

Maniex

Gość

Re: Podania archiwalne

Nick :Maniex
klasa : Rogue
wiek : 20lat
link do armory w grze :http://armoryhg.dof.nazwa.pl/?go=charsheet&name=Maniex
czy możesz używac ventrilo, czy masz mikrofon ? : tak posiadam mikrofon jak również ventrilo
dlaczego chcesz dołączyć do gildii ? : Jedna z Lepszych gildi pvp na servie , starzy towarzysze
jaka jest Twoja poprzednia gildia i dlaczego ją opuściłeś ? : Gildia Legacy (Gildia zostala rozwiązana gdyz wiekoszość graczy przeszła na inny server).
Twoje osiągnięcia w sezonie drugim (s2)  1974 z Frost Magiem

Zielony: Jestem za, rogale sa dobrym supportem na bg. No i znam tego wsiura troche ;p
Tamten : na tak

PODANIE PRZYJĘTE

 

#14 2010-01-24 14:15:06

Fullus

Gość

Re: Podania archiwalne

Witam serdecznie,

Nick : Fullus
klasa : Restokin/Resto
wiek : 19
link do armory w grze : http://armoryhg.dof.nazwa.pl/?go=charsheet&name=Fullus
czy możesz używac ventrilo, czy masz mikrofon ?: Ventrilo używam codziennie,grajać Areny 2v2, bez mikro nie gram :]
dlaczego chcesz dołączyć do gildii ? : Dlaczego? BO gram only PVP, w tej chwili jesteście najlepszą gildią wg mnie, chce robić Pre. Ogólnie Be Proud ogarnia ;]
jaka jest Twoja poprzednia gildia i dlaczego ją opuściłeś ? : Byłem w Fast And The Furies, wyszedłem bo pomimo, że gildia była PVP, nie grali tak często Pre.Poza tym zdarzały się tam kompletne nieogary
Twoje osiągnięcia w sezonie drugim (s2) : Hm, z Lockiem Sl/Sl 2130, z Rogalem 1990 bodajże jak pamiętam ;]


PS: Używam na zmianę spodnie s2 i spodnie z bojek, które bardizej preferuję, używam ich przy większości walk, bo dają dużo BH.

Pozdrawiam :]
Berith: Jestem za przyjęciem.
Tamten : heali malo w gildii, dobry resto druid sie przyda. jestem na tak

PODANIE PRZYJETE

 

#15 2010-01-24 15:06:51

Kaburukun

Gość

Re: Podania archiwalne

Nick : Kaburukun
klasa : Rogue
wiek : 26
link do armory w grze : http://armoryhg.dof.nazwa.pl/?go=charsh … =kaburukun
czy możesz używac ventrilo, czy masz mikrofon ? : tak
dlaczego chcesz dołączyć do gildii ? : poniewaz u was pewnie sie znajda aktywni ludzie do 3v3 i 5v5
jaka jest Twoja poprzednia gildia i dlaczego ją opuściłeś ? : Valhalla nie opuscilem jeszcze.. ale opuszcze zapewne.. powod ? przyjmuja sporo ludzi typu s0 co uniemozliwia znalezienie sobie patnerow do 3v3 , 5v5 po przez za slaby gear.. a co do randomow mam zle doswiadczenia.
Twoje osiągnięcia w sezonie drugim (s2) : na offie rogue full s3 i sprej full s3 na realmie Xavius. Na HG gralem na poczatku ze znajomym disco prejem i uczylem go w sumie grac.. wiec rat nie polecial wyzej jak 1710. Po pewnym czasie tlumaczenia i wytykania co byklo nie tak i braku poprawy zmeczylo mnie to i zaczolem grac z sprejem z ktorym gralem na offie 4 lata. Wiec rat ulegl poprawie. To w sumie by bylo tyle..

Berith: Z tego co widzimy masz słabe wyniki tutaj na HG. Dlatego ja osobiście jestem na nie.
Tamten : słabiutki rating, brak części S2, dziwny powod z ktorego chcesz dolaczyc... jestem na nie

PODANIE ODRZUCONE

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl