Podania do gildii Be Proud

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#31 2010-02-12 14:10:08

Jokk

Gość

Re: Podania archiwalne

Nick :Jokk
klasa :Rogue
wiek :14
link do armory w grze :
czy możesz używac ventrilo, czy masz mikrofon ? : Moge,mam
dlaczego chcesz dołączyć do gildii ? :Poniewaz slyszalem, ze czesto organizujecie Pre i W trazie potrzeby znaleźć partnera
jaka jest Twoja poprzednia gildia i dlaczego ją opuściłeś ? :bo nic nie organizuja, 0 osob na vt i nikt nic nie pisze na czacie gildii, malo ludzi
Twoje osiągnięcia w sezonie drugim (s2) : na tym serwerze ok.1800 rata i ciagle w gore, Przed wyjsciem s3 mialem 2059 rata bodajze z 1 itemem s2 reszta byla s0

Zielony: Wkoncu jakis mlodzian, w gildii srednia wieku zachacza o starosc ;<. Rating wporzadku, osiagniecia s2 tez. Jestem na tak.
Berith: Ja mam złe wspomnienia z młodymi osobami. Rating w porządku mam nadzieje ze podejście do świata jak najbardziej ułożone. Jeśli tak to ja jestem na TAK.

PODANIE PRZYJĘTE

 

#32 2010-02-12 22:06:57

Drugi

Gość

Re: Podania archiwalne

Nick : Drugi
klasa: Warrior robiący cc klikając prawy na targecie
wiek : 16
Armory : nie działa :< ale powiem: Gogle z engi, 4x s2 1 xs1 wszystkie vety i Rozjebiatch 6000 (Stormherald)
czy mozesz uzywać ventrilo: Mogę/ mam mikrofon ale nie chcecie zebym go uzywal, ale planuje zakup nowego
dlaczego chcesz dolazyc do gildii?: Trzymacie wysoki poziom i jest tam mój kumpel
jaka była twoja poprzednia gildia i dlaczego ja opuściłeś? : Heavenly Warriors, skupili sie na pve
Osiagniecia: 2000 z rdroodem

Berith: Jeśli posiadasz takie EQ i rat o jakim piszesz to jak na mój gust dobre wyniki. Ale mogę się przyczepić i przyczepie do paru elementów zawartych w podaniu. Jak zostaną poprawione będę oczywiście na TAK.
Tamten : humorystyczny aspekt podania, no cóż, zmien to tylko... Pozatym, w miare konkretnie, wiadomo o co chodzi. Popraw to i bede na TAK

PODANIE ODRZUCONE (osoba przestała grac )

 

#33 2010-02-13 21:21:21

Podanie

Gość

Re: Podania archiwalne

Nick: Cainto
Klasa: Druid
Wiek: 19
Link do armory w grze: nie działa.
Czy możesz używać ventrilo, czy masz mikrofon ? : Tak, tak.
Dlaczego chcesz dołączyć do gildii ? : Powrót na drogę PvP, lubię grać wśród znajomych graczy.
Jaka jest Twoja poprzednia gildia i dlaczego ją opuściłeś ? : Entropia, znudziło mi się PvE.
Twoje osiągnięcia w sezonie drugim (s2) : 1 miejsce 2vs2 i 3vs3 przez pewien czas.
Zielony: Ofc jestem na TAK

PODANIE PRZYJĘTE

 

#34 2010-02-14 19:30:52

Destin

Gość

Re: Podania archiwalne

Nick : Destin
klasa : hant
wiek : za kilkanascie dni - 26
link do armory w grze : nie dziala wiec opisze mniej wiecej: naramy+legi t5, rece s3, reszta s1 + all dodatki vindycatory,
czy możesz używac ventrilo, czy masz mikrofon ? : tak,tak
dlaczego chcesz dołączyć do gildii ? : jestscie aktywni, znam troche ludzi, jest do kogo sie odezwac i gildiowo cos porobic
jaka jest Twoja poprzednia gildia i dlaczego ją opuściłeś ? : Immortals - dawno temu umarlo smiercia naturalna, LoP - sporo nowych osob, ktorych nie znam
                                                                                      i ktore z braku sprzetu ukierunkowuja sie na pve, mala aktywnosc graczy

Twoje osiągnięcia w sezonie drugim (s2) : hmmm nic. w sezonie 2 skupilem sie na pve aby zdobyc przynajmniej 2x t5 (dla bonusu do leczenia peta)

a skoro walentynki ... Zielony aj law ju !! and Bimpo and Ubar and Moon <33333

Zielony: Z tego co mi wiadomo z Moonem ugraliscie niezly rat, no i po starej znajomosci, DUZE TAK !

PODANIE PRZYJETE

 

#35 2010-02-15 23:58:15

Cronn

Gość

Re: Podania archiwalne

Nick: Cronn
Klasa: Mage Frost
Wiek: 19
Link do armory w grze: nie działa.
Czy możesz używać ventrilo, czy masz mikrofon ? : Tak, tak.
Dlaczego chcesz dołączyć do gildii ? : Jedna z lepszych gildi pvp , wiele znajomych tam gra
Jaka jest Twoja poprzednia gildia i dlaczego ją opuściłeś ? : bez gildii od 4 miesięcy
Twoje osiągnięcia w sezonie drugim (s2) : s2 gear, top 5 w 5v5 .  w 2v2 1945

Berith: Hm... mag S2 jak najbardziej nam się przyda w gildii. Zatem ja jestem na TAK.
Zielony: Magow mamy niedostatek, a osiagi sa ok. Jestem na tak.
Moon: Ja rowniez nie widze przeciwskazan. Osiagnieca w miare ok i skoro koledzy mowia ze potrzebujemy magow to jestem jak najbardziej za.

PODANIE PRZYJĘTE

 

#36 2010-02-20 01:10:22

Cobran

Gość

Re: Podania archiwalne

Nick :Cobran
klasa :Druid
wiek :19 leci
link do armory w grze :http://armoryhg.dof.nazwa.pl/?go=charsheet&name=Cobran
czy możesz używac ventrilo, czy masz mikrofon ? :moge a nawet chce ;d
dlaczego chcesz dołączyć do gildii ? :bo jest zajebista
jaka jest Twoja poprzednia gildia i dlaczego ją opuściłeś ? :poprzednia jesteście Wy zostałem pewnie wywalony przez to ze nie było mnie on line przez pewien okres czasu a powodem tego był spalony komputer dopiero nie dawno zakupiłem nowy i chciałbym wrócić
Twoje osiągnięcia w sezonie drugim (s2) :z tego co pamiętam było prawie 2.2k
PODANIE PRZYJETE

 

#37 2010-02-23 12:01:35

Haydon - Podanie

Gość

Re: Podania archiwalne

Nick : Haydon
klasa : Priest Discipline
wiek : 20
link do armory w grze :
czy możesz używac ventrilo, czy masz mikrofon ? : mam, moge
dlaczego chcesz dołączyć do gildii ? : poniewaz gram tylko pvp i chetnie pogralbym bg z ogarnietymi ludzmi.
jaka jest Twoja poprzednia gildia i dlaczego ją opuściłeś ? : Independence, poniewaz jestem gm-em i nie mam czasu jej ogarnac :)
Twoje osiągnięcia w sezonie drugim (s2) : 2100~ fulls2.
Zielony: Jestem na tak.
Tamten : jestem na nie.
Moon : Krotko i tresciwie jestem na tak. Przyjmuje.

PODANIE PRZYJETE

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plortodonta dębica