Podania do gildii Be Proud

Opis forum


#1 2010-01-12 15:05:33

Tamten

Administrator

Zarejestrowany: 2010-01-11
Posty: 3
Punktów :   

Podania do gildii Be Proud

Be Proud to gildia o charakterze PvP. Staramy sie tworzyć szczelne środowisko dla dobrych graczy, co pozwala nam miło spędzać czas w WoW'ie. Jeśli chcesz wstąpić w nasze szeregi jedynie w celu zdobycia sprzętu - zrezygnuj. Jeśli do nas dołączysz, jesteś zobowiązany do:

- aktywnego uczestniczestnictwa w życiu gildii,
- uczęsczania na organizowanych przez nią premadach, eventach i innego typu przedsiewzieciach
- używania programu Ventrilo 2.1.4 w wyzej wymienionych sytuacjach

Wzór podania



Nick :
klasa/build :
wiek :
link do armory w grze (lub skrótowy opis itemow):
czy możesz używac ventrilo, czy masz mikrofon ? :
dlaczego chcesz dołączyć do gildii ? :
jaka jest Twoja poprzednia gildia i dlaczego ją opuściłeś ? :
czy jestes w trwającym sporze, z ktorymś z członków gildii? :
Opisz swoje osiagniecia w poszczególnych przedziałach arenowych ( z uwzglednieniem build'ow i setup'ow):
-2v2:
-3v3:
-5v5:

Podania będą rozpatrywane w miarę jak najszybszym tempie.
//Zielony: Wszystkie rozpatrzone - przyjete lub odrzucone podania - znalezc mozna w dziale Arhciwum -> Podania Archiwalne

Offline

 

#2 2010-02-04 21:24:00

Reynevan

Gość

Re: Podania do gildii Be Proud

Nick: Reynevan
Klasa: Rogue
Wiek: 17
Link do armory w grze: http://armoryhg.dof.nazwa.pl/?go=charsh … e=reynevan
czy możesz używac ventrilo, czy masz mikrofon: mam mikrofon i mogę używać vt
dlaczego chcesz dołączyć do gildii: Chciałbym dołączyć do Be Proud ponieważ szukam zgranej guildii pvp na wysokim poziomie.
jaka jest Twoja poprzednia gildia i dlaczego ją opuściłeś: moja poprzednia guildia to Domowe Przedszkole jest w trakcie rozpadu i zostało około 6 osób
Twoje osiągnięcia w sezonie drugim (s2): W sezonie s2 utrzymywałem rating w 2v2 miedzy 2000 a 2100 najpierw z restokinem później pod koniec sezonu z druidem balance.

Zielony: Rekrutacja wznowiona, podania beda rozpatrywane.

Berith: W związku z czystkami w gildii, które miały miejsce ostatnimi czasy byłbym skłonny być na TAK w sprawie tego podania. Czekamy na wypowiedź reszty.

Podanie sie zawieruszylo w chwili reorganizacji gildii po czesciowym rozlamie. Jesli nadal jestes zainteresowny dolaczeniem do nas, skontaktuj sie z ktoryms z oficerow.

 

#3 2010-02-25 10:27:56

Vorox

Gość

Re: Podania do gildii Be Proud

Nick : Vorox
Klasa : Rogue
wiek : 17
Armory : http://armoryhg.dof.nazwa.pl/?go=charsh … ame=Vorox
Czy możesz używac ventrilo, czy masz mikrofon ? /b] Moge .
[b]jaka jest Twoja poprzednia gildia i dlaczego ją opuściłeś ? : Valhalla ,Miła atmosfera ale chce się rozwijać a w obecnej Gildii nie za nosi się na to.. .
Twoje osiągnięcia w sezonie drugim (s2) : Byłem w teamie 2on2 z druidem resto osiągneliśmy rat 1960 ale znalazł sobie innego dps'a ,Ze wzgledów osobistych miałem troche przerwy .
dlaczego chcesz dołączyć do gildii ? : Chciał bym się rozwijać zarówno umiejętnościowo jak i Gearowo.
Zielony: Poczatkowo bylem sklonny byc na TAK, niestety po zasiegnieciu opinii od innych graczy okazalo sie, ze Vorox to postac przechodnia, z conajmniej 3 poprzednimi wlascicielami. W zwiazku z tym jestem na NIE

 

#4 2010-03-03 22:06:35

marox

Gość

Re: Podania do gildii Be Proud

Nick : marox
Klasa : Shaman
wiek : 17
Armory : Nie dziala obecnie ale moge sie pokazac w grze
Czy możesz używac ventrilo, czy masz mikrofon ? /b] tak/Moge .
[b]jaka jest Twoja poprzednia gildia i dlaczego ją opuściłeś ? : Valhalla ,Miła atmosfera ale chce się rozwijać a w obecnej Gildii nie za nosi się na to.. .
Twoje osiągnięcia w sezonie drugim (s2) : Byłem w teamie 2on2 z Warriorem osiągneliśmy rat 1960 ale Dostal on Bana lub przerwal gre bo z niewiadomych powodow nie widzialem go online juz ponad 2m miesiace,Ze wzgledów osobistych miałem troche przerwy .
dlaczego chcesz dołączyć do gildii ? : Chciał bym się rozwijać zarówno umiejętnościowo jak i Gearowo.

 

#5 2010-03-16 20:19:06

Kerham

Gość

Re: Podania do gildii Be Proud

Nick : Kerham
klasa/build : Mag Frost [17/0/44]
wiek : 17
link do armory w grze (lub skrótowy opis itemow): Armory nie dzialaja, lecz moge się pokazać w grze.
czy możesz używac ventrilo, czy masz mikrofon ? : TAK
dlaczego chcesz dołączyć do gildii ? : Widzę, że jest to gildia posiadająca ogarniętych, zgranych osób tworząca miłą atmosferę i myślę, że mógłbym się wielu rzeczy nauczyc
jaka jest Twoja poprzednia gildia i dlaczego ją opuściłeś ? : TESCO Sekiurity - gildia znajomego mająca ~2 osoby online.
czy jestes w trwającym sporze, z ktorymś z członków gildii? : NIE
Opisz swoje osiagniecia w poszczególnych przedziałach arenowych ( z uwzglednieniem build'ow i setup'ow):
-2v2: 1859 rat z Disc Priestem

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl